Ru

אינה צ׳סקיס

היי, נעים להכיר, אני אינה צ'סקיס,
והמוטו שלי בחיים הוא שמכל סיפור אישי, אפשר ליצור הצלחה עסקית.

אם אתם כאן כנראה שהגעתם לעמוד הזה משתי סיבות: או ששמעתם על אנשים ששינו את החיים שלהם דרך עבודה משותפת איתי, או שאתם אנשים שרעבים להצלחה ולהגשמה, מיומנים בשאילת שאלות וחקירה עצמית, אוהבים ואפילו מכורים לעשיה ומוכנים להשקיע את מלוא המשאבים והאנרגיה שלכם כדי להעלות את העסק שלכם לרמה הבאה.

בכל מקרה, אתם לא במקרה כאן
וכנראה שהגיע הזמן שנכיר.

אני מאמינה שבכל אחד ואחת מאיתנו טמונים כוחות ויכולות בלתי רגילים שאם נגלה אותם באמת, ולא פחות חשוב, נדע להשתמש בהם ברגעים החשובים בחיים, נוכל להגשים כל חלום ולהשיג כל מטרה עסקית שנשים לעצמנו.

הייעוד שלי הוא לעזור לכמה שיותר אנשים להפוך את סיפור החיים האישי שלהם – להצלחה עסקית. אני מיישמת את זה מתוך חיבור לכוחות הטמונים בכל אחד, ובעזרת שחרור מהסיפורים המעקבים ומתקרות הזכוכית המציקות.

רק ככה אפשר למנף באמת את העסק ולהפוך אותו לסיפור הצלחה.

כך אני עצמי עשיתי עם העסק שלי – רתמתי את הסיפור האישי שלי ליצירת תנועה חדשה בעסק. כי כשמבינים את הנרטיב, את האמונות והחוויות שמשאירות אותנו במקום, רק אז אפשר להפוך תקיעות וייאוש, לצמיחה ושגשוג. עד שלא עוברים דרך הסיפור האישי, שום מנטור לא יכול לעזור.

הנחת היסוד העיקרית שלי – תלמדו מאנשים שכבר עברו את הדרך והצליחו, אנשים שמיישמים בפועל בחיי היום יום שלהם את כל מה שהם מלמדים ושומרים על ההצלחה שלהם לאורך שנים ארוכות.

עוד כמה עובדות עלי (שיחסכו לכם חיפוש בגוגל)

  • אני‭ ‬מאמנת‭ ‬אישית‭ ‬ועסקית‭ ‬‮–‬‭ ‬כבר‭ ‬מעל‭ ‬12‭ ‬שנה‭ ‬
  • מרצה‭ ‬לעסקים‭, ‬חברות‭ ‬וארגונים
  • מפתחת‭ ‬שיטת‭ "‬סיפור‭ ‬הצלחה‭ ‬עסקי‭" ‬‮–‬‭ ‬הסיפור‭ ‬האישי‭ ‬שלך‭ ‬הוא‭ ‬הצלחה‭ ‬העסקית‭ ‬שלך‭!‬
  • מפתחת‭ ‬שיטת‭ "‬הפאזל‭" ‬‮–‬‭ ‬מרכיבים‭ ‬עסק‭ ‬מצליח‭! ‬
  • הוכשרתי‭ ‬במהלך‭ ‬5‭ ‬שנים‭ ‬בפסיכותרפיה‭ ‬גופנית
  • בעלת‭ ‬תואר‭ ‬ראשון‭ ‬בחינוך
  • ב‭-‬13‭ ‬השנים‭ ‬האחרונות‭ ‬מייסדת‭, ‬בעלים‭ ‬ושותפה‭ ‬בחברה‭ ‬בינלאומית‭ ‬Larch Networks
  • מחברת‭ ‬ספר‭ ‬הביכורים‭ "‬נורות‭ ‬אדומות‭" ‬אשר‭ ‬מספר‭ ‬על‭ ‬המסע‭ ‬שעברתי‭ ‬מילדה‭ ‬מפוחדת‭ ‬בברית‭ ‬המועצות‭ ‬עד‭ ‬לאדם‭ ‬השלם‭ ‬שאני‭ ‬היום‭, ‬שבזכותו‭ ‬מצאתי‭ ‬את‭ ‬הייעוד‭ ‬והדיוק‭ ‬המקצועי‭ ‬שלי‭, ‬ועכשיו‭ ‬אני‭ ‬כאן‭ ‬כדי‭ ‬לעזור‭ ‬גם‭ ‬לכם‭!‬

בנוסף‭, ‬אני‭ ‬נשואה‭ ‬באושר‭ ‬ואמא‭ ‬לשלושה‭ ‬ילדים‭ ‬מקסימים‭, ‬אוהבת‭ ‬טיולים‭ ‬בארץ‭ ‬ובחו‭"‬ל‭, ‬
מכורה‭ ‬לקריאה‭, ‬פודקאסטים‭ ‬והתפתחות‭ ‬אישית‭ ‬ועסקית‭. ‬

אשמח‭ ‬מאוד‭ ‬לפגוש‭ ‬אותך‭,‬
אינה‭.‬

החזון שלי:

מובילה בעלי ובעלות עסקים ליצירת סיפור הצלחה עסקי חדש,
באמצעות דיוק מקצועי, ניפוץ תקרות זכוכית וחיבור אותנטי
בין הסיפור האישי להצלחה העסקית.

מובילה בעלי ובעלות עסקים ליצירת סיפור הצלחה עסקי חדש,
באמצעות דיוק מקצועי, ניפוץ תקרות זכוכית וחיבור אותנטי
בין הסיפור האישי להצלחה העסקית.

השיטה

סיפור הצלחה עסקית

שיטת "סיפור הצלחה עסקי" היא שיטה שפיתחתי אחרי שנים רבות כמאמנת ויועצת עסקית. השיטה מיושמת בהצלחה אצל עסקים, חברות וארגונים ונשענת ברובה על הקשר האדוק בין הסיפור האישי שלנו לפעולות העסקיות הנדרשות מאיתנו. השיטה פותחה מתוך הבנה ברורה שהסיפור שלנו, ובעיקר הפרשנות שלו, היא זו שיכולה להוות החסם העיקרי של העסק ומצד שני מניעה להצלחה ושבירת שיאים פעם אחר פעם. רתימת הסיפור האישי קריטית כדי ליצור הצלחה עסקית חסרת תקדים.

שיטת סיפור הצלחה עסקי מורכבת משני מודלים מרכזיים:

מודל "סיפור הצלחה"

ראשית, חשוב מאוד ללמוד את הסיפור האישי של בעל עסק לצד פעילותו העסקית. השיטה חושפת מהר מאוד את כל העוצמות והחסמים שמשפיעים על צמיחה והצלחה עסקית של כל בעל עסק, ובכך תורמת לפיצוח ובניית האסטרטגיה העסקית, נקודות הבידול, זיהוי חוזקות והזדמנויות המדויקים לכל עסק.

מודל "פאזל עסקי"

הוא מודל שמתייחס לכל החלקים החשובים בעסק אשר בלעדיהם העסק לא יכול להתקיים ולצמוח. בעזרת מודל זה בעל העסק מקבל שקיפות, שליטה בידיים והגדלת רווחיות מיידית בעסק שלו.

השילוב בין שני המודלים מאפשר לא רק זיהוי של כל הפעולות המעכבות שיש כרגע בעסק מבחינה כלכלית וניהולית, אלא גם למידה של החסמים השונים שמנהלים כל בעל עסק באופן לא מודע. זיהוי מהיר של כל המעקבים בפעילות העסקית והאישית, והפיכתם לכוח מניע, הינו קריטי להצלחה.